O nakladatelství

Nakladatelství DONA bylo založeno v lednu roku 1990 a specializuje se na vydávání literatury pro volný čas především z oblasti gastronomie a zdravého životního stylu. V  nabídce najdete i příručky o chovu papoušků, kynologii, myslivosti, léčivých rostlinách, zahradě a jiné. Převážnou část produkce však již přes tři desetiletí tvoří kuchařky, jejichž autory jsou přední gastronomičtí odborníci i zkušení kuchaři amatéři. Velkou oblibu si u čtenářů získaly publikace například Miloše Štěpničky, Jany Štěpánkové, Pavlíny Filipovské, Stelly Zázvorkové, Zdenka Roubínka a dalších. Spolumajitelka nakladatelství Alena Doležalová je autorkou mnoha kuchařských publikací a její knihy o domácí krabičkové dietě jsou velmi oblíbené.

Kuchařské publikace z DONY si vybudovaly tradici a významné místo na českém trhu. Knihy jsou oblíbené pro svou jednoduchost, dostupnost a přehlednost. Ingredience použité v recepturách jsou běžně k dostání v běžných marketech, což ocení nejeden kulinář.

Knihy z Nakladatelství DONA nejsou brány jako pouhé zboží, ale jsou vytvářeny se vztahem k tématům a velkým nadšením nakladatelského týmu. A právě to se odráží na jejich nesporné kvalitě. Do současné doby vydala DONA více než 400 knižních titulů.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení