Moučníky komplet 3 knih

Kód: 471
Neohodnoceno
870 Kč –33 %
Moučníky komplet3knih
870 Kč –33 % 580 Kč
Skladem (>5 ks)

Moučníky podle vyzkoušených receptů 2. vydání - Kuchařka obsahuje v současné době nejoblíbenější recepty na přípravu moučníků. Jsou to přesně ty recepty, které kolují z rodiny do rodiny, které se opisují do ohmataných sešitů a se kterými máme vždy největší úspěch jak u členů naší rodiny, tak i u přátel.

Neodolatelné krémové moučníky - Krémové moučníky jsou pro většinu z nás opravdu neodolatelné. Nemusí být ani příliš složité a zdlouhavé na přípravu. Kuchařka obsahuje pestrou nabídku moučníků s nejrůznějšími krémy a polevami, včetně rad a tipů pro přípravu a zdobení.

Cukroví podle vyzkoušených receptů - Domácí cukroví je domácí cukroví. Jen my sami víme, jaké suroviny jsme při jeho přípravě použili, není nad cukroví upečené z kvalitního čerstvého másla, slepené či ozdobené chutnou domácí marmeládou, s krémy připravenými podle tradičních předpisů. Publikace obsahuje léty vyzkoušené recepty na pečení domácího cukroví, včetně rad a námětů ke zdobení. Velká část receptů je doplněna barevnými fotografiemi.

Detailní popis produktu

Popis produktu není dostupný

Doplňkové parametry

Kategorie: Moučníky
Autor: Alena Doležalová

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: